Üniversitemiz ve fakültemiz Kültür ve Siyaset Kulübü öğrencileri tarafından düzenlenen “Mesleki Tanıtım Konulu” konferansa konuşmacı olarak İlçe Kaymakamımız Ali GÜLDOĞAN katıldı.

Kaymakam Ali GÜLDOĞAN; kaymakamlık mesleğini ve devletin birimleri ile işleyişi hakkında öğrenicilerle bilgi ve birikimlerini paylaşan İlçemiz Kaymakamı Sayın Ali GÜLDOĞAN, Kaymakamlık mesleği için izlenmesi gereken yol, Kaymakamlık mesleğinin gereklilikleri, sorumlulukları ve kaymakamın yetki ve görevleri hakkında bilgi verdi. Mesleki Tanıtım Konulu Konferansın ardından Kaymakamımız Sayın Ali GÜLDOĞAN, öğrencilerin sorularını cevaplayarak, Mesleki Tanıtım Konulu Konferansın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, başarılar temennisinde bulundu.

Amasya Üniversitesi Kültür ve Siyaset Kulübü öğrencileri tarafından düzenlenen Mesleki Tanıtım Konulu Konferansa İlçemiz Kaymakamı Sayın Ali GÜLDOĞAN yanı sıra, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Önder DUMAN, Dekan Yardımcılarımız ile Fakültemiz öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

4

6

21

3

5

7

8

9

10

11