Fakütemiz Dekanlık Makımında yapılan törende; Dekan Yardımcıları Doç.Dr. Emrah KOPARAN ve Dr.Öğretim Üyesi Leyla Firuze ARDA ÖZALP görevini yeni Dekan Yardımcıları Dr.Öğretim Üyesi Emine Başak SAVAŞ ve Dr.Öğretim Üyesi Gökberk YÜCEL’e devrettiler.

 

            Törende konuşan Dekan Prof.Dr. Önder DUMAN, önemli hizmetleri ve fakülteye gösterdikleri çabalarından dolayı Dekan Yardımcıları Doç.Dr.Emrah KOPARAN ve Dr.Öğretim Üyesi Leyla Firuze ARDA ÖZALP’ e plaket ve çiçek takdimi ile teşekkür etti. Ayrıca Dr.Öğretim Üyesi Emine Başak SAVAŞ ve Dr.Öğretim Üyesi Gökberk YÜCEL’i tebrik ederek yeni görevlerinde muvaffakiyetler diledi.

 

            Eski Dekan Yardımcıları Doç.Dr. Emrah KOPARANve Dr.Öğretim Üyesi Leyla Firuze ARDA ÖZALP görev yaptıkları süre boyunca tüm personel ile birlikte çalışmaktan onur duyduklarını ifade ettiler. Dekan Yardımcıları Doç.Dr. Emrah KOPARAN ve Dr.Öğretim Üyesi Leyla Firuze ARDA ÖZALP yeni Dekan Yardımcıları Dr.Öğretim Üyesi Emine Başak SAVAŞ ve Dr.Öğretim Üyesi Gökberk YÜCEL’in görevlerini tebrik ederek başarılı çalışmalar dilediler.

3

2

1